Literatuur

. Een reis naar binnen.

  Fantasieoefeningen met kinderen.

  Maureen Murdock

  ISBN 90.6069.7030

 

www.bol.com

 

. SOS conflict!

  Concrete werkvormen voor geweldloos opvoeden en begeleiden.

  Corry Laura van Bladel

  ISBN 9789059324923

 

www.bol.com

 

. Kriebeltje Handboek en CD

  Sociaal emotionele vorming in de praktijk

  Ornah Gabay

 

www.kriebeltje.com

 

. Ik ben een topper

  Mirjam Kaijer

  Meerdere boekjes en ook een CD te verkrijgen.

  ISBN 978.90.206.3811.0

  ISBN 978.90.206.3812.7

  ISBN 978.90.206.3816.5

  ISBN 978.90.206.3817.2

  ISBN 978.90.206.3813.4

  ISBN 978.90.206.3814.1

 

www.bol.com en www.puur-boeken.nl